Darmowa dostawa od 129,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Nowa marka świec z rodziny Yankee Candle i Woodwick dostępna już w Polsce!

2023-01-18
Nowa marka świec z rodziny Yankee Candle i Woodwick dostępna już w Polsce!

Marka naturalnych świec zapachowych Chesapeake Bay Candle powstała w 1994 roku. Założycielami byli Mei Xu i David Wang, którzy rozpoczęli swoją przygodę ze świecami zapachowymi od ręcznego zalewania świec w piwnicy ich domu w Annapolis. Zainspirowani pięknem wybrzeża pobliskiej zatoki Chesapeake Bay, nazwali swoją markę Chesapeake Bay Candle®.

 

Chesapeake Bay to cudowne miejsce położone na wschodnim wybrzeżu USA nad Oceanem Atlantyckim, największe estuarium w Stanach Zjednoczonych, położone w stanach Wirginia i Maryland. Ma powierzchnię ok. 11 600 km², długość ok. 300 km, a jej największa szerokość wynosi ok. 50 km w pobliżu ujścia rzeki Potomac.

 

Czym wyróżniają się świece zapachowe Chesapeake Bay Candle® ? 

Przede wszystkim procesem powstawania polegającym na odpowiedniej mocy zapachu, na idealnym doborze zapachów, które zaspokoją każdą chwilę i osobowość dzięki innowacjom, rzemieślniczemu know-how oraz specjalnym technikom ręcznego nalewania. To dzięki wysokiej jakości zapachów inspirowanym naturą, minimalistycznym wyglądem świece zapachowe Chesapeake Bay Candle® są idealnym dodatkiem do praktykowania mindfulness i odnajdywania poczucia harmonii.

Na rynku polskim dostępna jest dedykowana kolekcja Mind & Body®, nasycona zapachami, które zabierają w  podróż w celu odkrycia wewnętrznej radości, spokoju, wyciszenia i równowagi. Idealne aby stworzyć relaksujące sanktuarium i odnaleźć przyjemność w prostych rzeczach, które uważamy za oczywiste i którymi powinnismy się cieszyć każdego dnia.

 

pixelpixelpixelpixelpixel